Cena od: do: Kategorie: Lokalita: Vybrat polohu
×

Vybrat polohu

Hlavní stránka -> Služby -> Cestování -> Ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice
Ubytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České Budějovice
Cena: 890 Kč

Lokalita: České Budějovice 3, 37010

Prodejce: Jaroslav Srba

Telefon: 721 589 838

Zobrazeno: 5x

Datum vložení: 14.03.2023

Všechny inzeráty uživatele

Nahlásit inzerát

Sdílet na Facebooku

Kontaktovat emailem

Ubytování České Budějovice, levný penzion disponuje prostorným dvoupokojovým apartmánem a komfortně zařízenými pokoji s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a wi-fi internetovým připojením v celém penzionu. 

Levný penzion se nachází v klidné části města České Budějovice, nedaleko centra a výstaviště, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, nabízí kvalitní ubytování za nejlepší příjemné ceny.

Levné ubytování v soukromí má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál. Proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu v Českých Budějovicích.  

Ubytování na jednu nebo více nocí ve městě České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD se nachází, v těsné blízkosti penzionu.

Ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní vlastní uzavíratelné parkoviště a také restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně. 

Ubytovací zařízení patří mezi oblíbené penziony a levné hotely v Českých Budějovicích, vhodné pro levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

Levné ubytování v penzionu České Budějovice lze využít jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.

Ubytování České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si během dovolené můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od penzionu je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Dovolená v Českých Budějovicích a příjemné levné ubytování v tichém a klidném prostředí Vám poskytne ideální možnost odpočinku. Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a o dovolené navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči. 

Podobné inzeráty
Obsah