Cena od: do: Kategorie: Lokalita: Vybrat polohu
×

Vybrat polohu

Hlavní stránka -> Služby -> Cestování -> Levné ubytování Budějovice
Levné ubytování Budějovice
Levné ubytování Budějovice
Levné ubytování BudějoviceLevné ubytování BudějoviceLevné ubytování BudějoviceLevné ubytování BudějoviceLevné ubytování BudějoviceLevné ubytování BudějoviceLevné ubytování Budějovice
Cena: 890 Kč

Lokalita: České Budějovice 3, 37010

Prodejce: Irena Srbová

Telefon: 721 589 838

Zobrazeno: 24x

Datum vložení: 14.12.2023

Všechny inzeráty uživatele

Nahlásit inzerát

Sdílet na Facebooku

Kontaktovat emailem

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor nabízí příjemný pobyt, chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů. 

 

Krátkodobé či dlouhodobé ubytování České Budějovice je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

 

Penzion České Budějovice připravuje chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin. 

 

Ubytování České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím. 

 

Penziony České Budějovice vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou, a přitom velice zajímavou dovolenou.

 

Levný penzion České Budějovice se nachází v klidné části města, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, kde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky. 

 

Levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích vám může zpříjemnit romantická cesta do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě. 

 

Dovolená strávená v Českých Budějovicích v tichém a klidném prostředí penzionu vám poskytne ideální možnost vyžití i odpočinku.

Podobné inzeráty
03.05.2023
www.zazitkomat.eu
1 kč Praha
Obsah